Firmamızdan vermiş olduğunuz fiziksel donanımlı siparişleriniz sistem tarafından onaylandıktan sonra en geç 2 iş günü (Pazartesi-C.tesi) içerisinde (Saat 16.00'a kadar) kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin işletme merkezine olan uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Haftasonu kargolama ile ilgili son kargo çıkışı saati Cumartesi için 11.00' dır. Kargo firması pazar günü çalışmadığı için pazar günleri ürün gönderim işlemi yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu sebeple üyelik bilgilerinizin tarafımızda eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

XXXDOMAIN yazılım hizmetlerinin yıllık bedellerini tahsil etmek üzere kurulmuş bir sistemdir. Aynı anda birden çok kullanıcının hizmetini yenilemesine imkan sağlar.